Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar

Се продава од: filipovski 26 авг. 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
се продава стан на ул. Пиринска, Центар ( одма до зградата на Grawe ).
станот е слободен од 01.09.2016
Кон почеток