Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAFTALIDZE GRAND PRESTIZ STAN SO EXTRA CENA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 јун. 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava novogradba od 87m2 3 soben 2 spalni,2 banji,2 balkona+ostava juzna orientacija na 2 kat so parno i lift cena 90 000 evra sifra 4855 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLAC KAJ AURORA 3762m2 VO BEROVO 0 EUR
CENTAR G ZID POZADI SOBRANIE 70M2 1 150 EUR
CENTAR J BROZ 68M2 0 EUR
CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 72M2 1 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации