Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAFTALIDZE PRASKA NOV 59M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 09 септ. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

DEBAR MALO 70M2 71 000 EVRA 1 000 ЕУР
CENTAR GRCKA AMBASADA 62M2 0 ЕУР
G ZID BUL.VMRO 59M2 SE IZDAVA 230 ЕУР
LOKACIJA ZA GRADBA K VODA 476M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava nov stan od 59,14m2 vseliv vo avgust 2021god cena 1250 evra kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
AERODROM POZADI VERO 83M2 730 ЕУР
CENTAR G ZID SOBOREN HRAM 86M2 0 ЕУР
TAFTALIDZE PARTIZANSKA 100m2 0 ЕУР
CENTAR G SOBOREN HRAM 1 385 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации