Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN PO PROMOTIVNA CENA KOM VERINA

1 000 ЕУР

Се продава од: Sofija 26 јан. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина


Ексклузивно се продава луксузен стан od 210m2, во Комплекс Верина-Орман од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување. Станот е со поглед кон езерото, комплетно изведен со висококласни материјали ,располага со сопствен систем за греење и ладење, како и сопствен паркинг простор за две возила. Истиот се состои од влезен ходник, голем дневен салон со камин, посебна кујна, 1 гостинско вц со утилити соба, тераса со убав поглед, 3 спални соби секоја со сопствено купатило. 
Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило, езеро со површина од 5,000 м2, базен со пикник простор, рекреативни терени, детско игралиште, кафе/билијард клуб,фитнес центар опремен со сауна и турска бања.

Ексклузивна цена за само1000 евра од м2
телефон. 071/332-679

Exclusive apartment with 210m2 for sale in complex Verina-Orman. This is gated community, with its own maintenance and 24 hours security. The apartment has a lake view, with high quality build materials, it has heating-cooling system and parking space for two vehicles. The apartment has an entrance hallway, large living room with fireplace, separate kitchen, 1 guest toilet with utility room, terrace with а nice view and 3 bedrooms with 3 bathrooms.
Luxurious living spread on 15.000m2 landscaped yard, 5000m2 private lake with, pool and picnic area, tennis courts, children playground, cafe-billiards club, fitness canter with sauna and Turkish bath.


Exclusive price : 1000 euros per m2
contact:071/332-679

Leaflet
Кон почеток