Оглас од претпријатие Објавени: јан. 19 2022 10:29

Prekrasen nov stan vo kompleks Aleksandrija

ЕУР

Објавени: јан. 19 10:29
Прегледи: 2
Силвер Сити Партнер Агенција продава стан во новата населба Александрија во Влае.
Станот располага со корисна површина од 76м2 + 12м2 подрум и гаражно место
- 3 спрат со лифт
- големо претсобје
- 2 спални соби
- голем дневен престој
- кујна со поврзана остава
- 1 купатило
- 2 остави
- 2 балкони
- 3 инвертер клима уреди

Цена:75 000 еур
Контакт: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации