Оглас од претпријатие Објавени: фев. 10 2022 08:59

Stan od 51m2 Karpos Taftalidze 1 ekskluzivno

ЕУР

Објавени: фев. 10 08:59
Прегледи: 8
Se prodava stan vednash fseliv , novograda ul Prashka Taftalice 1 stanbeno deloven kompleks Grand Prestiz 51m2 so edna spalna, prizemje istok orjentacija. Cist imoten list ,cena 1450e za 1m2 pogoden i za ziveenje no i za deloven prostor.
Kontakt Bojan Consultant-grup 078/402-979.
Опис на линк

Bojan CONSULTANT GRUP

Станови.
CONSULTANT GRUP
Посети ја страната на нашата продавница

Ѓорче Петров

078402979

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации