Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KARPOS 2

78 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 12 ноем. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1730 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 39 600 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CRNICE 700 EUR
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 180 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра:P-39885
Се продава четирисобен стан во Карпош 2 , 88m2 дуплекс на 5 кат со лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 3 спални соби.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.com
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1730 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo 290 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
Кон почеток