Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

51 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 мај 10:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC ZA GRADBA VO VLAE 75 000 EUR
3 SOBEN VO KARPOS 3 69 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC 220 EUR
LOKAL VO KISELA VODA 125 715 EUR
СПРОТИ ОПШТИНАТА ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 58М2 СТАНБЕНА + 3М2 ТЕРАСА + 5М2 ПОДРУМ, НА 3/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ, ОРИЕНТИРАН НА ЈУГ, ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН, Ш.5248
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KAPISTEC 99 000 EUR
DUKAN VO KAPISTEC 23 000 EUR
4 SOBEN STAN VO CENTAR 120 000 EUR
SE IZDAVA GARSONJERA VO KISELA VODA -
Кон почеток