Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
04 апр. 19:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава нов стан во Мичурин до ОУ Блаже Конески

95 000 ЕУР

Број на соби: 2,5

Денес 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

gotovi stanovi vo hrom

Број на соби: 3
Вчера 17:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Na prodazba stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 06:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
11 апр. 12:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 3
11 апр. 12:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
11 апр. 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
11 апр. 12:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
11 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 2,5
11 апр. 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
11 апр. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Број на соби: 2,5
11 апр. 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

Број на соби: > 10
09 апр. 21:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Тафталиџе 2

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 19:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nov prekrasen stan 81m2,i 30m2 dvor,faraza

87 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
08 апр. 19:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan na ezero plaza 1 linija,56m2

2 500 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 16:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Karpos 1 cetvorosoben stan od 91m2

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
08 апр. 11:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
06 апр. 08:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Уникатен историски стан Градски парк

179 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 апр. 20:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kameliija strog centar ul.Partizanska,68m2,priz.

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 20:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

41m2 1+1 STAN NA PRODAZBA

1 999 ЕУР

Број на соби: 1,5
04 апр. 19:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава нов стан во Мичурин до ОУ Блаже Конески

95 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
04 апр. 15:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan od 43m2 so terasa od 32m2 Centar Dolno Vodno

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 22:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava cetvorosoben stan 83m2 vo BISI Olimpiski

2 150 ЕУР

Број на соби: 4
03 апр. 17:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Гарсоњера Стара Рампа Поволна

9 000 МКД

Број на соби: 1
01 апр. 11:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Centar 48m2 so 1 spalna kaj Univerzalna

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 мар. 19:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Luksuzen Stan se prodava

1 МКД

Број на соби: 4
27 мар. 17:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Се продава стан во Куманово

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 мар. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 103m2, Ezerski lozja,100m od ezero

750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
27 мар. 17:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija nov stan zavrsna faza Raca 52m2,2 kat

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
27 мар. 10:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hrom PONOV so TRI spalni i DVOR

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 мар. 18:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelia Garsonjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 5m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 мар. 09:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се Продава стан во населба Хром, 103м2

123 600 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 12:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

продажба на стан

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 мар. 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi za prodazba vo Kozle

Број на соби: 3
23 мар. 11:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации