Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО К.ВОДА - 45м² + ПОДРУМ 6м²

35 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 16 апр. 14:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ 77 777 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО ЦЕНТАР - Гр. ЅИД - 91м² 89 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 45м² 250 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО ВЛАЕ 700 EUR
Се продава стан на одлична локација во К.Вода во близина на економското училиште
Станот е во зграда градена во 90-те години, на 4/4кат и располага со:

- Површина: 45м² со вкл.5м² затворена тераса
- Подрум од 6м²
- посебна спална соба
- 4/4 кат без лифт
- последен кат - плоча со одлична изолација
- ориентиран на југ
- во одлична состојба - делумно реновиран
- централно парно
- слободен надворешен паркинг
- Со имотен лист

Цена: 35 500 евра + данок на промет


тел
071/30 42 42
[email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток