Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 62m2 vo Kisela Voda

0 ЕУР

Се продава од: Bojan 20 апр. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava trosoben stan od 62 m2, so dve spalni, golema dnevna, kujna so trpezarija i kupatilo ( so 2 toaleta) i dve terasi.
Stanot se naoga na prv kat (nad lokalite) i gleda kon Istok i Jug. Stanot e lociran vo Kisela Voda kaj Stopanska banka. (gradba "Dabar" 2004).
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации