Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
01 мар. 16:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Вчера 11:58
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Денес 21:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 08:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 11:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 07:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ексклузивен стан за продажба/ Exclusive apartment for sale

Број на соби: 4
01 мар. 17:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава комплетно опремен стан во Џевахир Кула Ц

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 16:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
01 мар. 13:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Број на соби: 3
01 мар. 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
01 мар. 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Број на соби: 2,5
01 мар. 13:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Aerodrom

Број на соби: 2,5
01 мар. 12:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam sprat od kukja

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 фев. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
29 фев. 06:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 фев. 05:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Hrom PONOV so TRI spalni i DVOR

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 фев. 12:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ALBANIA VALONA

Број на соби: 1,5
25 фев. 19:26 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se Prodavaat Novi Stanovi vo Gevgelija

Број на соби: 6
25 фев. 12:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Na prodazba stanovi vo gradba vo Taftalidze 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 фев. 22:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
24 фев. 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Nov stan 75m2,so 3 spalni,Bil.izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
24 фев. 19:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 98m2 i 118m2 ,tri spalni,potkrovje

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
23 фев. 08:57 Станови  ·  Охрид

Prodavam apartman vo CENTAROT na Ohrid Pred katolicka crkva

2 200 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 фев. 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo gradba,nas.Biljanini izvori 46m2

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
22 фев. 13:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Број на соби: 2,5
22 фев. 08:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN HROM 75 M2 SO CENTRALNO PARNO !!!

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 14:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben vo Karpos 4 (TC Antiko)

Број на соби: 2
20 фев. 19:40 Станови  ·  Куманово

Се продава стан до зелен пазар/ Shitet banesa afer tregut

69 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 фев. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Број на соби: 3
19 фев. 20:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 фев. 11:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177 / KOZLE 2 br.80

1 850 ЕУР

Број на соби: 1

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации