Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN STAN VO KARPOS 1

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 мај 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC SO BARAKA VO PRZINO 102 000 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO KARPOS 350 EUR
4 SOBEN STAN VO CENTAR 87 000 EUR
STAN OD 52M2 VO VLAE 46 000 EUR
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
ВО КАРПОШ 1 ВО БЛИЗИНА НА ДРАМСКИ ТЕАТАР СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 51+ 3М2 ТЕРАСА + 9М2 ПОДРУМ , НА 1/5 КАТ, ОРИЕНТИРАН СЕВЕР,СО ИЛ. Ш.5241
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KARPOS 4 200 EUR
KUKA VO VLAE 63 500 EUR
TROSOBEN STAN 79M2 VO HROM 59 500 EUR
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 50 000 EUR
Кон почеток