Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID POZADI AVTO MAKEDONIJA 87M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 24 апр. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 87m2 3 soben na 7 od 12 kat so parno i lift cena 1100 evra sifra7241 kon tel 070-546-378;078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR PLOSTAD SPROTI GLAVNA POSTA 70m2 1 430 EUR
G.ZID POZADI SOBRANIE 72m2 1 100 EUR
CENTAR REKORD 50M2 SE IZDAVA 200 EVRA 200 EUR
CENTAR G ZID ANEX  131M2 KAJ KORZO KAFIC SE IZDAVA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации