Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR86M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 мај 11:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR SOBOREN HRAM 96M2 0 ЕУР
KARPOSH 4 STAN 75M2 0 ЕУР
KAPISTEC POD DVA ELENA 160M2 1 000 ЕУР
STAN OD 72M2 GRADSKI ZID NAD STUDIO SIKRET 1 140 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben renoviran stan od 86m2 na 6 od 12 kat so parno i lift cena 93 000 evra sifra 7201 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 72M2 0 ЕУР
MLECEN RESTORAN 71M2 1 ЕУР
CENTAR G ZID NAD MALAGA 71M2 0 ЕУР
STAN VO CENTAR TRIUMFALNA 105M2 1 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации