Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR UL MAKEDONIJA 66M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 13 мар. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

Stan od 72m2 vo Centar kaj Katolicka 0 ЕУР
CENTAR REKORD 56m2 950 ЕУР
PLOSTAD RISTICEVA PALATA 40M2 0 ЕУР
CENTAR O.NIKOLOV 108M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 3 soben stan od 66m2 na 6 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 4608 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PROLET 85M2 0 ЕУР
PLOSTAD M GORKI 83M2 STAN SO EXTRA CENA 75 000 ЕУР
AERODROM POZADI TRI BISERI 97M2 0 ЕУР
CENTAR UNIVERZALNA  76M2 1 105 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации