Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DEBAR MALO 100M2 EXTRA CENA 900 EVRA

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 17 окт. 10:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 100m2 4 soben tekovno odrzuvan na 5od 6 kat so parno i lift cena 900 evra m2 sifra 4649 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PATUVANJE ZA SOLUN 0 EUR
CENTAR G ZID ANEX POZADI SOBRANIE136M2 1 050 EUR
CENTAR G ZID 88M2 SPROTI RAMSTOR 0 EUR
UL.MAKEDONIJA 38M2 1500EVRA M2 1 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации