Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosobni i trosobni stanovi vo Karpos i Taftalidze

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЛОКС АГЕНЦИЈА Вчера 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата

CENTAR I VODNO-IZNAJMUVANJE 0 МКД
Stanovi vo naselba Novo Lisice 0 МКД
STANOVI VO VLAE HROM I GORCE PETROV 0 МКД
KUKJA VO Gj. PETROV 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk

32244-TAFTALIDZE 1 do CUC, 67 m2, 3-soben, 2014 gg, se prodava namesten, cena - 80.000 evra

32183-TAFTALIDZE 2-kaj QSI skoloto, 58 m2, 3-soben, na 1 kat, 2020 gg, nevselen, cena - 1.100 evra/m2 -- vo cenata e vkluceno edno nadzemno parking mesto --

32057-KARPOS 4-kaj stara televizija, 60 m2, 3-soben, 2018 gg, cena - 1.100 evra/m2

32041-KARPOS 1-sproti detski dispanzer, 66 m2, 3-soben, 2001 gg, cena - 61.500 e

32026-KARPOS 4-sproti City mall, 71 m2, 3-soben, kompletno renoviran, cena - 900 evra/m2

31640-TAFTALIDZE 1-kaj Nova gimnazijata, 69 m2, 2-soben ( ima opcija za vtora spalna ), 2014 gg, se prodava namesten, cena - 85.000 e -- vo cenata e vkluceno edno podzemno parking mesto --

31616-KARPOS 1-kulata kaj policiskata stanica, 54 m2, 3-soben, delumno renoviran, kompletno namesten, cena - 52.000 e

30898-TAFTALIDZE 1-do TC Olimpiko, 59 m2, 3-soben, na 3 kat, 2019 gg, cena - 75.000 e

30160-KARPOS 4-zad Sarteks, 56m2, 2-soben, 2002 gg, delumno namesten, cena - 54.000 evra

29676-KARPOS 3-do TC Leptokarija, 57m2, 2-soben, 2005 gg, cena - 66.000 e

29178-TAFTALIDZE 1-kaj poranesen Mal Odmor, 62 m2, 2-soben, kompletno renoviran, cena - 66.000 e

28930-KARPOS 2-kaj dramski teatar, 74 m2, 3-soben, vo odrzana sostojba, cena - 62.000 e

28778-KARPOS 4-kulite kaj mostot Obedineti Nacii, 49 m2, 2-soben, na 1 kat, cena - 44.000 evra

Kontaktirajte ne na: 3082-515
Mob: 078/404-900, 078/404-909

Za poopsirna ponuda na nedviznosti za prodazba posetete ja prodavnicata na FLOKS-kliknete desno!
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка. Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство. Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет. Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција. Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се...... Контактирајте не на: 3082-515, или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908 www.floks.com.mk
Посетете ја нашата продавница
Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12 Прикажи на мапата
3082515,078404900,078404909
https://www.floks.com.mk
ФЛОКС АГЕНЦИЈА
3082515, 078404900, 078404909
Leaflet
ФЛОКС АГЕНЦИЈА

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

85 Огласи во продавницата
KUKA VO KOZLE MOZNOST ZA INVESTICIJA 0 ЕУР
KUKI BARAKI VO KOZLE TAFTALIDZE 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR POGODEN I ZA DELOVEN 0 ЕУР
3-SOBEN STAN VO KISELA VODA VO PONOVA ZGRADA 0 ЕУР
Кон почеток