Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KATOLICKA 88M2 NOVOGRADBA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 27 окт. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 88m2 4 soben na 2 od 6 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 4529 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
G ZID NAD MALAGA DELOVEN PROSTOR 300M2 1 300 EUR
CENTAR J BROZ 92M2 0 EUR
STROG CENTAR MAKSIM GORKI 83M2 1 000 EUR
G PARK KAJ ZABAR 75M2 450 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации