Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMFOREN STAN VO MICURIN 95m2 POGLED VO PARK

97 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 18 окт. 14:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

NOV 2 SOBEN STAN DO GORGI DIMITROV TAFTALIDZE 44m2 50 000 ЕУР
Plac so stara kuka vo Kozle nad ugostitelsko uciliste 54 500 ЕУР
RABOTNO MESTO AGENT ZA NEDVIZNOSTI 0 МКД
CETIRISOBEN STAN 112 M2 BLIZU UNIVERZALNA 120 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA KOMFOREN STAN VO MICURIN VO PO VRSINA OD 95 M2,PRIZEMJE VO NOVA ZGRADA.
DOSEGA NEVSELUVAN ,JUGOISTOCNA ORIENTACIJA.
VO MOMENTOT POSEDUVA 2 SPALNI SOBI(MOZNOST ZA TRETA),DNEVNA SO KUJNA ,2 WC ,BALKON , I PARKING MESTO 12 M2.
LICE ZA KONTAKT SASO 078/248-176
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
076434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
NOV STAN AERODROM 41m2 DVOSOBEN 39 770 ЕУР
LUKSUZEN STAN NA PLOSTAD ZA ZIVEENJE I DELOVEN 650 ЕУР
EKSKLUZIVNA KUKA BARDOVCI SO BAZEN 0 ЕУР
TROSOBEN STAN 70m2  POZADI BISER 63 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации