Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО Д. МААЛО

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 ноем. 11:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на нови станови - Дебар Маало во непосредна близина на Вардар Мебел. Становите се во зграда од П+5+Птк , во завршна фаза на градба и ќе бидат вселиви до крајот на 2019 год.

➡️ Продажба на станови:
🏢 Стан 63м² - со 2 спални соби / 2 бањи
🏢 Стан 67м² - со 2 спални соби / 2 бањи

💵 цена и начин на плаќање - по договор

➡️ Квалитетна градба со одлична изолација
➡️ централно парно греење
➡️ лист за предбележување на градба
➡️ можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток