Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА СТАН ВО МИЧУРИН - 103м²

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 29 јул. 10:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 200 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО К.ВОДА - 45м² + ПОДРУМ 6м² 35 500 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН КАЈ УНИВЕРЗАЛНА - 45м² 250 ЕУР
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ- 66м² -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Продажба на нов стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на ОУ.Блаже Конески и на 500м од Нова Железничка .

🏢 - Краток опис на понудата:
👉 Површина: 103м²
👉 Станот се продава целосно наместен
👉 градба - 2002 год. - реновиран во 2018 год.
🛏 Со 3 спални соби / 2 бањи
🗻 2 балкони со отворен поглед
👉 ориенатација на североисток
👉 3-кат од вкупно 5 катови
👉 Лифт
🔥 Централно парно греење
📑 Имотен лист

💵 Цена: 112 000 евра

👉 Во цената на станот е вклучена агенциската провизија додека трошоците за пренос (данок на промет, адвокатски и нотарски трошоци) се дополнителни од цената.

🕣 - Термин за разгледување и посета на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток