Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV 53 M2 KOZLE BLIZU GOCE DELCEV 6 KAT

55 650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 15 јун. 13:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

ODLICNA PARCELA VO SOPISTE PRED OPSTINATA 54 ЕУР
DVOSOBEN STAN 52M2 CENTAR 62 000 МКД
CETIRISOBEN APARTMAN KOMPLEKS MIDA !!! 0 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN KAJ M ACEV 56 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE PRODAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO KOZLE, VO NEPOSREDNA BLIZINA NA STUDENTSKI DOM GOCE DELCEV.
STANOT E VO NETO POVRSINA OD 49 M2, I BALKON VO POVRSINA OD 3 M2, POZICIONIRAN NA 6 KAT.
VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
KOMFOREN TROSOBEN STAN BLIZU DRZAVNA POZADI RAMSTOR 120 000 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 1 KAT 26 400 ЕУР
STANBENO DELOVEN 50+50 CENTAR POZADI RAMSTOR 500 ЕУР
PLAC 600m2 SO KUKA VO MARINO 19 500 ЕУР
Кон почеток