Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 77m2 vo Karpos

Оглас од претпријатие Се продава од: Abc Dom 27 фев. 11:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра 2-3808 - Се продава стан во Карпош во новоградба со висок квалитет, на 6 кат, Североисток ориентација, со две спални и балкон, со купатило и гостински тоалет, поволна цена
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1071 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Centar -
Se izdava stan vo Kozle -
108m2 izdavanje Vodno -
Se izdava stan vo Debar Maalo -
Кон почеток