Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VEDNAS VSELIV 57m2

39 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN EXCLUSIVE1 19 јун. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата

ODLICNA PONUDA GARSONJERA KAJ MLECEN 34 500 EUR
 NOV STAN TAFTALIDZE1 62m2 SO PLATEN DANOK 1 100 EUR
PREKRASEN GOLEM STAN VO PORTA VLAE 96m2 77 000 EUR
RENOVIRAN STAN VO KAPISTEC SO 3 SPALNI 108 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ШИФРА: 1486 Се продава нов стан со една спална соба веднаш вселив во близина на Порта Влае веднаш до пазарот Ѓорче
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300 077/904-349
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата
STAN VO GRADBA CENTAR 43M2 1 150 EUR
 STAN VO CENTAR SO 1SPALNA 31m2 39 500 EUR
RENOVIRAN  VSELIV STAN VO GTC  KEJ 110 000 EUR
ODLICEN STAN DO CENTAR ZA JAZICI 48 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации