Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ M.DOM

250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 05 апр. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

STAN VO CENTAR OD 38m2 1 KAT 1 200 EUR
TROSOBEN kaj policijata GORCE PETROV 49 000 EUR
NOV,VSELIV STAN DO POLIKLINIKA 59 M2,1 KAT,3-SOBEN 62 000 EUR
BARAKA TAFTALIDZE 1 BLIZU KATASTAR NA SPOREDNA UL 142 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava namesten stan so vkupna povrsina od 85 m2: Blindor vrata, Hodnik, Kujna i trpezarija, dnevna soba, dve spalni sobi, Hodnik, Ve-ce so kupatilo, Dva balkona, Ima lift i parno, parking prostor.
Stanot e na petti kat od vkupno devet.
Cena 250 evra
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN TAFTALIDZE 2 77 M2 85 000 EUR
KOMFOREN 3-SOBEN STAN KOMPLEKS KTK-KAPISTEC 87 M2 0 EUR
55 I 60M2 NOVA GRADBA KARPOS 3 CITY GARDEN 1 100 EUR
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN KOZLE 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации