Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR VLADA ILINDENSKA 100M2

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 20 авг. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STAN PLOSTAD NAD DESTAN 60M2 SE IZDAVA 0 ЕУР
CENTAR G ZID J BROZ 85M2 0 ЕУР
CENTAR DO  KATASTER 70 +90M2 KUKA 1 ЕУР
CENTAR UL.MAKEDONIJA 74M2 1 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava 4 soben klasicen stan od 100m2 na 1 kat+ dvor 16m2 +10m2 garaza + podrum cena 90 000 evra sifra 4054 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
CENTAR G ZID BUL .K RACIN 90M2 0 ЕУР
N.LISICE 3 MAK  BRIGADA BARAKA 70M2 0 ЕУР
STROG CENTAR PLOSTAD NAD DESTAN SE IZNAJMUVA 56m2 0 ЕУР
STAN OD 52M2 VO CENTAR VLADA EXTRA CENA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации