Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET RENOVIRAN STAN 93m2+17+14m2 NA ILINDENSKA

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 14 мај 10:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava kompletno renoviran stan od 93m2 4 soben so parno na 1 kat +17m2 garaza+14m2 podrum odgovara i za delovnost cena 110 000 evra sifra 5461 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-32-13-967
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLOSTAD RISTICEVA PALATA 40M2 0 EUR
CENTAR G ZID BUL KOCO RACIN 91m2 0 EUR
CENTAR G ZID J BROZ 87M2 0 EUR
SE IZNAJMUVA KANCELARIJA VO FERIJALEN DOM OD 22m2 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации