Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 04 ноем. 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
 2-STAN VO KARPOS 1 51 000 EUR
SE IZDAVA 2SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 250 EUR
STAN VO KOZLE 62 000 EUR
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 0 EUR
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА КАТОЛИЧКА ЦРКВА СЕ ИЗДАВА 49М2, НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН, НА 3/5 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ,ЗА ЦЕНАТА ПОСТОИ ДОГОВОР ОД НАЧИНОТ НА ПЛАКАЊЕ И ВРЕМЕТРАЕЊЕТО НА ДОГОВОРОТ, Ш.6980
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC ITNO 13 000 MKD
4 SOBEN STAN VO KARPOS 3 100 000 EUR
4 Soben stan od 122m2  vo Kapistec 125 000 EUR
3-SOBEN STAN VO CENTAR 79 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации