Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 56m2 VO CENTAR SPROTI GRADSKI PARK

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 25 фев. 11:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата

For rent LUXURY apartment 160m2 in Central Park -
NOVA GARSONJERA 33m2 VO GJORCE VSELIV ZA 1 MESEC 840 ЕУР
NOV PRAZEN STAN KAJ MIDA 50m2 250 ЕУР
LUKSUZEN STAN 76M2 SO 2 SPALNI 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР, СПРОТИ ФОНТАНА ГРАДСКИ ПАРК, НА ПРВ КАТ ВО ЗГРАДА ОД КУЌА КАТА. СТАНОТ Е 56м2, СО ПОГЛЕД ПРЕМА ИЛИНДЕНСКА, И Е ПОГОДЕН И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. РАСПОЛАГА СО ВЛЕЗЕН ПРЕДПРОСТОР, КУЈНА, ТОАЛЕТ, ДВЕ ЗАСЕБНИ СОБИ.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата
 KISELA VODA 49m2 SO EDNA SPALNA 36 000 ЕУР
MODERNO UREDEN STAN SPROTI QBE SO EDNA SPALNA 220 ЕУР
Se iznajmuva prazen stan od 65m2 kaj City Mall 130 ЕУР
Komplet opremen deloven prostor 70m2 vo Aerodrom 250 ЕУР
Кон почеток