Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 114m2 VO NOVO LISICE so tri spalni

105 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 09 јан. 13:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo stariot del vo n.Novo Lisice. Zgradata e opkruzena so parkovi I zelenilo, vo neposredna blizina e osnovno uciliste, gradinka I igraliste.
Stanot e so vkupna kvadratura od 114m2, organiziran kako stan so tri spalni sobi, komotna dnevna soba so nadovrzan trpezariski del, kujna, dve banji I dve terasi.
Pozicioniran e na kat 1(od 4 kata), orientacijata mu e zapad.
Resenie za greenje e gradsko parno.
Stanot e renoviran.
Vo zgradata nema lift.
Parking: sloboden.
So stanot ima I podrumska prostorija od 6m2.

Cena:105000evra!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra: 1846
Kontakt: 075 205 008 agent Aleksandra
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

762 Огласи во продавницата
STAN OD 51m2 VO REONSKI AERODROM podrum garaza -
STAN VO NOVO LISICE OD 69m2+podrum 7m2 62 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 210m2 -
SE IZDAVA STAN OD 63m2 VO AERODROM, 3kat, prazen 230 ЕУР
Кон почеток