Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan vo Aerodrom 82m2 so 3 spalni

750 ЕУР

63 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 30 мар. 16:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan od 82m2 vo Novo Lisice 63 000 ЕУР
Prekrasen namesten stan so 2 spalni  Un.Sala -
Nov stan 73m2 kaj poliklinika J.Sandanski 80 500 ЕУР
Komplet renoviran stan vo Kisela Voda 64m2 44 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
27249 Se prodava odlicen i eftin stan vo Aerodrom vednas do Nova Zeleznicka so povrsina od 82m2+5m2 podrum, so 3 spalni, 2 terasi, so ubav pogled, 750e/m2
cena-62000 evra so platena agenciska provizija
078/404-406,
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток