Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
04 апр. 22:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov stan kaj Pestaloci

106 900 ЕУР

Број на соби: 2
04 апр. 05:12
Линк
Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 15:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром 87+6 м2

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 14:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 14:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:48
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 14:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dvosoben stan vo Cento

44 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 14:05 Станови  ·  Прилеп

Stan vo Prilep vo odlicna sostojba

55 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Przino

178 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan do Broz Kafe

Број на соби: 3,5
Денес 13:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 69m2 vo Centar

Број на соби: 2,5
Денес 13:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Се продава стан во Куманово

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:25
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Dojran so odlicen pogled

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 13:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO Ce prodava namesten stan vo centar

1 690 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 12:04 Станови  ·  Охрид

Продавам реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 12:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Ново лисиче

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:37 Станови  ·  Битола

Se prodava Stan Strog Centar 107m2

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 11:34 Станови  ·  Ресен

Stan od 94m2 vo Resen

59 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STANOVI VO GRADBA 48-53 M2 EKSTRA CENA

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

gotovi stanovi vo hrom

Број на соби: 3
Денес 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

PRODADEN Kozle NOV 4 spalni NAMESTEN KOMPLET

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Барам стан со 3 спални

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 10:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs nov stan 53m2 na 1 kat vo nas. Raca pogled ezero

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK 48m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:56 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Стар Дојран

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 09:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

VIKENDICA VO KATLANOVO od 94m2 PLAC 987m2

37 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRZINO : SE PRODAVA STAN_SPRAT 137m2

178 000 ЕУР

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации