Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2016 11:10

Stan vo Aerodrom

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 15 11:10
Прегледи: 65
s.1734 PROAKTA GRUP, posreduva pri prodazba na stan vo blizina na poranesna slatkarnica Stela - Aerodrom. Na ubava I mirna lokacija vo blizina na T.C Kapitol I Biser. Stanot e dvosoben I se naogja na 6 kat so parno I lift. Orientacija na stanot S/I I J/Z. Stanot e socuvan. Cena 47.500 eur.

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации