Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gjorce Petrov 60m2 na pocetokot do parkot

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 14 јан. 18:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov vseliv stan vo Gj Petrov 44m2 na prizemje 0 MKD
 Stan na pocetokot vo Gj Petrov 86m2 EVTINO 50 000 EUR
ODLICEN plac za gradba na mini stanben objekt 90 000 EUR
Baraka vo Taftalidze 1 na plac od 306m2 135 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava ctan vo nas.Gj.Petrov vo blizina na parkot 60m2 na tret kat so edna spalna soba so moznost za vtora,juzna orientacija. kon.tel.Lile 078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток