Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos 3

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Abc Dom 24 септ. 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra-2/5568-Se prodava stan vo Karpos 3, vo blizina na City Mall, 62m2, trosoben, na visoko prizemje, so podrum, so parno, orientacija Jug/Sever, vednas vseliv.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom

Abc Dom

1174 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Centar 0 MKD
Se izdava stan vo Centar 0 MKD
Se izdava stan vo Kisela Voda 0 MKD
Se izdava stan od 26m2 kaj Katolicka 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации