Оглас од претпријатие Објавени: апр. 15 2022 08:29

Stan duplex vo strog Centar vo Tetovo

ЕУР

Објавени: апр. 15 08:29
Прегледи: 563
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 127m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 2
▪️ Utiliti (shpajz)
▪️ Balkon
_______________

▪️ Lift ✅
______________

Cena:
➧950€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации