Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на грејни тела и клима уреди

Vivax , 89
AEG , 228
Alfa Plam , 1
Beko , 69
Bosch , 10
Gorenje , 42
LG , 49
Neo , 56
Samsung , 81

Греење и климатизација - огласи за продажба на радијатори, калорифери, клима уреди, печки на пелети, термо печки и друго. Купувајте и продавајте на Пазар3, брзо, лесно и едноставно!


23 апр. 16:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Тетово

ALFA PLAM COMMO 21

1 200 ЕУР

23 апр. 10:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Битола

Zidni termo plochi

4 000 МКД

22 апр. 22:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Magnohrom  ·  Битола

Termo pechka 6 KW

4 000 МКД

21 апр. 15:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

KJUMBE ZA AJVAR

1 000 МКД

18 апр. 20:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gusana pecka na drva

9 000 МКД Намалена цена

13 апр. 09:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 МКД

08 апр. 19:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Pecka na peleti za parno

57 000 МКД

08 апр. 18:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima Beko

1 ЕУР

04 апр. 21:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Илинден

Termo 6

150 ЕУР

04 апр. 08:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Dalecinsko za klima

04 апр. 05:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIS / Nov so garancija

32 000 МКД

04 апр. 04:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIs

32 000 МКД

02 апр. 22:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Карпош

Термо печка 4,5kw

3 000 МКД

29 мар. 19:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Термо печка

3 000 МКД

27 мар. 13:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 ЕУР

26 мар. 04:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

KLIMA URED NEO

3 000 МКД

25 мар. 10:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima Beko 3.5KW

4 000 МКД

24 мар. 19:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Klima ured Fuego 3.5 kw

3 000 МКД

23 мар. 14:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Amity  ·  Охрид  ·  Дебарца

Камин PLAMEN AMITY 3

15 000 МКД

21 мар. 19:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Termo pecka

6 000 МКД

16 мар. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 ЕУР

14 мар. 15:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kamin Alfa Plam

13 000 МКД

12 мар. 13:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Скопjе  ·  Центар

Panelks i kalolifer

08 мар. 14:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Panelka za greenje Tesy

1 000 МКД Намалена цена

07 мар. 23:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Кочани

Se prodava klima

1 ЕУР

07 мар. 00:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Klima ured

2 000 МКД

Продажба на клима уреди - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на обични клима уреди или инвертер клими.


Нови или половни клими - на Пазар3 ќе најдете сè!


Погледнете низ листата со огласи или пак користете ги филтерите за пребарување за да ја пронајдете идеалната клима за Вас! Клими по најповолни цени! Купете нова клима или користена но сочувана и во одлична состојба! Клими од разни брендови се огласуваат на Пазар3: Vivax, AEG, Bosch, NEO, LG, Samsung и други.


При изборот на клима уред важно е да се внимава на капацитетот на клима уредот, енергетската ефикасност и моќноста на уредот.


Инсталација и одржување на клими


Во оваа категорија на Пазар3 може да најдете и соодветен, професионален сервис за клима уреди. За правилна работа на климите потребно е редовно да се чистат односно сервисираат клима уредите и да се менуваат филтрите кои служат за прочистување на воздухот.Греење - печки на пелети, радијатори, котел за парно, термо печка итн.


Чести се прашањата "Кое е најекономично или најевтино греење?", "Колку би чинело греењето на одредена квадратура, со различни видови на греењe?" итн. Во оваа категорија на Пазар3 има голем избор на грејни тела, по најповолни цени. Се продаваат панелни греалки, калорифери, радијатори, термо печки, печки на пелети, котел за парно, тајфун, камини и многу друго. Голем избор и најдобри цени - Пазар3 огласи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации