Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство

Vivax , 14
LG , 10
Neo , 8
Samsung , 4
Beko , 3
AEG , 1
Gorenje , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор inverter,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: inverter | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 12:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Klima

50 000 МКД

29 окт. 20:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Inverter klima ured

550 ЕУР

19 окт. 09:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Vivax ACP-18CH50AEMI

34 000 МКД

16 окт. 10:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Klima Hitachi, 2,5kw, inverter

2 000 МКД

24 јун. 10:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Inverter Samsung

300 ЕУР

03 мај 13:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ekstra cena za klima

80 ЕУР

06 дек. 16:37 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VIVAX inverter

04 ноем. 18:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Klima ured

150 ЕУР

20 авг. 13:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KLIMA

130 ЕУР

14 апр. 21:34 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Klima ured inverter

49 900 МКД

10 апр. 19:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Carrier klima ured

36 000 МКД

31 јан. 15:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Битола

Inverter klima Vivax ACP-12CH35AERI

18 000 МКД

11 јан. 19:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima inverter Vivax ACP-18CH50AERI R32

30 000 МКД

23 јан. 15:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Klima Vivax 3.5

215 ЕУР

27 дек. 12:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Илинден

Nadvoresna edinica od klima ured

10 000 МКД

08 дек. 17:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Тетово  ·  Јегуновце

Fonko 5.5kw

100 ЕУР

05 ноем. 02:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA KLIMA LG 7.0 KW

15 000 МКД

22 авг. 22:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

klima vivax

7 000 МКД

11 јул. 14:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima

500 ЕУР

25 мај 01:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Кlima inverter 5.5 lg marka

320 ЕУР Намалена цена

22 мај 15:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi Chigo 7kW inverter klimi so gratis montaza

39 990 МКД

17 мај 03:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima

250 ЕУР

13 мај 22:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Клима

16 000 МКД

08 мај 14:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vivax aeri 3,5kw inverter

27 900 МКД

18 апр. 14:50 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Klima ured NEO

15 апр. 13:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Бутел

Klima inverter

12 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување inverter | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • inverter во категорија Грејни тела и Клима уреди | Vivax
  • inverter во категорија Бродови и Водни скутери
  • inverter во категорија Компјутери (Комплет)
  • inverter во категорија Мебел/Инвентар и Уредување
  • Inverter во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • inverter во категорија Електроника
  • Inverter klima во категорија Возила
  • inverter во категорија Грејни тела и Клима уреди | Beko
  • inverter во категорија Дуќани и Трафики
  • Inverter во категорија Делови за Компјутери и додатоци

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации