Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 апр. 11:50
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai Tucson 1,6T

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
17 апр. 22:11
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Urbana letna terasa i vnatresen prostor za zabavi

9 000 МКД / дневно

Број на соби: 2

Денес 00:19 Станови  ·  Струмица

Se prodava luksuzen stan vo centarot na gradot

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:09 Моторцикли (над 50cc)  ·  Chopper/Custom  ·  Honda  ·  CMX  ·  Кичево

Honda Cmx 500 Rebel with ABS

4 700 ЕУР

Денес 00:06 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pojacalo za kola

3 000 МКД

Вчера 23:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 23:47 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Градежни машини  ·  Битола

Uslugi so mini bager

1 ЕУР

Вчера 23:38 Моторцикли (над 50cc)  ·  Туринг  ·  BMW  ·  GS  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW R 1250 GS Adventure

25 200 ЕУР

Вчера 23:35 Станови  ·  Струга

STAN kat 1 vo top lokacija!

80 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 23:30 Станови  ·  Струга

STAN vo top lokacija!

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 23:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Рено Клио прв сопственик

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
Вчера 23:15 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Куманово

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:59
Линк
Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid centar

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:49
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3

Број на соби: 2
Вчера 22:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 22:36 Автомобили  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

JAGUAR X TYPE 2.0d

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 22:35 Автомобили  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

JAGUAR X TYPE 2.0d

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 22:32
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Seat Ibiza 1.4 16V

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
Вчера 22:31
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Seat Ibiza 1.4 16V

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
Вчера 22:25 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Lancia Musa 1.4i/GPL 57kw 2009g

4 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:09
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:06 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Скопjе  ·  Бутел

PS3 super slim cipuvan so igri

5 000 МКД

Вчера 21:51
Линк
Спортска опрема и Природни активности  ·  Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Kettler  ·  Штип

Velisiped

6 000 МКД

Вчера 21:48 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Аеродром

4Moms Mamaroo Sleep Bassinet White

400 ЕУР

Вчера 21:46 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT MEGANE II 1.9 dci 120 ks

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 21:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Passat 2.0 TDI-11-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

10 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:41 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava BMW F30 Spot

13 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 21:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Ranger Raptor

45 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 21:34 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NISSAN QASHQAI 1.6 DCI 2017, Panorama, Keyless 135.000km

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ASTRA 1.6 2005 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva luksuzen stan na Vodno

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации