Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на правосмукалки

Vivax , 3
AEG , 2
Beko , 2
Gorenje , 9
Kirby , 203
Neo , 1
Samsung , 15
Vivax , 2

Купување и продажба на нови и половни правосмукалки! Погледнете ја целосната понуда за продажба на правосмукалки од различни брендови како што се Beko, Kirby, Samsung и други. Филтрирајте ги огласите и пронајдете правосмукалка која Вам Ви е потребна.

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

26 септ. 08:40 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kirby

1 ЕУР

03 септ. 18:55 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Pravosumkalka Samsung 1500W

1 200 МКД

04 септ. 12:45 Правосмукалки и чистење  ·  Beko  ·  BKS  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Beko crna pravosmukalka kako nova

1 500 МКД

26 јан. 20:34 Правосмукалки и чистење  ·  Gorenje  ·  Atlantis  ·  Скопjе  ·  Центар

Pravosmukalka Gorenje

1 500 МКД

30 јул. 07:43 Правосмукалки и чистење  ·  Gorenje  ·  Atlantis  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam pravosmukalka

1 500 МКД

13 апр. 21:32 Правосмукалки и чистење  ·  Samsung  ·  Veloce-eco  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Samsung 1500W

1 500 МКД

23 мар. 18:30 Правосмукалки и чистење  ·  Vivax  ·  Super Clean  ·  Скопjе  ·  Центар

Vivax pravosmukalka na parea

2 000 МКД Price Reduced

09 апр. 14:29 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Beko

2 000 МКД

Продажба на правосмукалки и чистачи на пареа - Пазар3 огласи


Потребно Ви е да купите правосмукалка? Пазар3 Ви нуди широк асортиман на апарати за домаќинство, вклучувајќи и разни видови на правосмукалки.Правосмукалка за пепел, robot правосмукалка, правосмукалка на пареа, правосмукалка на вода и други типови на правосмукалки по одлични цени. На Пазар3 се продаваат и правосмукалки од различни брендови како на пример: Rovus правосмукалка, Kirby usisivac, Samsung правосмукалка, Zepter апарат за чистење на пареа, Philips правосмукалка и др. Правосмукалки за тврди подови, теписи и мебел со различна моќност за вшмукување за најефикасен начин на чистење се огласуваат на Пазар3. Изберете правосмукалка согласно Вашите потреби!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации