Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за бела техника и апарати за домаќинство

Најголем избор и најдобри цени на бела техника, ќе најдете на Пазар3.мк. Нова и половна бела техника се огласува во оваа категорија на сајтот.


Физичките лица можат да го продадат стариот фрижидер, старите клима уреди, машини за перење и сушење, и други апарати за домаќинство и бела техника со регистрирање на оглас на Пазар3. Додека пак правните субјекти, можат да ја искористат големата публика на Пазар3 за продажба на нивните производи брзо, лесно и ефикасно.

Вчера 18:45
Линк
Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WT  ·  Дебар

Bela Tehnika


11 апр. 17:01 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Se prodava self frizider i frizider

1 МКД

14 мар. 12:37 Друго  ·  Велес

Oprema za restoran picerija.

1 МКД

14 мар. 02:50 Друго  ·  Велес

Oprema za picerija restoran .

1 МКД

08 мар. 10:30 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizideri za zamrznuvanje i Komora

1 МКД

28 фев. 20:15 Друго  ·  Штип

Fritezi

1 МКД

22 фев. 19:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Seprodava povolno

1 МКД

18 фев. 19:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini frizider, Konvektor, Elektro tava za pizza i Elek.skara

1 МКД

27 јан. 09:38 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Komplet elektro elementi za kuinska

1 МКД

26 јул. 04:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mali boljercinja

21 јул. 13:18 Друго  ·  Куманово

Tegli

5 МКД

19 фев. 02:26 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frzider 310

19 јун. 14:39 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам тегли

10 МКД

17 мај 15:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам тегли

10 МКД

16 мај 02:11 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам тегли

10 МКД

11 мај 16:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам тегли

10 МКД

06 септ. 18:19 Друго  ·  Неготино

Keramicko staklo za pecki ALFA PLAM

30 МКД

08 апр. 18:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima Beko

1 ЕУР

04 апр. 01:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova prifesionalna mašina za aspreso

1 ЕУР

07 мар. 23:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Кочани

Se prodava klima

1 ЕУР

10 јан. 06:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Plinska pecka

1 ЕУР

05 ноем. 22:41 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Гостивар

Otvoren self frizider

1 ЕУР

03 ноем. 21:34 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Otvoren self frizider

1 ЕУР

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

17 окт. 19:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodavaa elektricni uredi

1 ЕУР

26 септ. 08:40 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kirby

1 ЕУР

24 септ. 17:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Termo pecka

1 ЕУР

24 септ. 13:31 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Машина за пеглање

1 ЕУР

23 септ. 13:31 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Скопjе  ·  Центар

Komora za dlaboko zamrznuvanje

1 ЕУР

23 септ. 13:09 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Скопjе  ·  Центар

Komora za dlaboko zamrznuvanje

1 ЕУР

04 септ. 12:44 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Se prodava

1 ЕУР

Бела техника на Пазар3.мк


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете се од бела техника, потребно за вашиот дом. Изберете од широкиот асортиман на производи кој вклучува фрижидери, машини за перење, машини за сушење, прочистувачи и навлажнувачи на воздух, аспиратори, машини за садови, микробранови печки, апарати за готвење, како и друга бела техника од произведувачите Bosch, Gorenje, Samsung, Beko, Hisense, LG, и многу други.


Опремете го Вашиот дом со најдобрите уреди од бела техника. Извршувајте ги домашните обврски брзо и лесно, со избор на соодветна и модерна бела техника од најдобрите брендови достапни на пазарот.Грејни тела и клима уреди


Пронајдете ја соодветната клима за вашиот простор, купете печки на пeлети, камин или печки на дрво по поволна цена на Пазар3.мк.


Понудата на грејни тела е навистина голема. Секојдневно се продаваат панелни греалки, тајфуни, калорифери, термо печки, радијатори, шпорети на дрво, и многу други грејни тела на плин, струја, пелети и дрво. Тука ќе најдете половни грејни тела по одлична цена, но и нови грејни тела од познати продавници за бела техника.Бела техника и апарати за домаќинство


Различни видови на апарати за домаќинство на едно место. Најповолни цени на нови фрижидери, перални, машини за миење садови, правосмукалки, тостери, аспиратори, блендери, и многу други кујнски апарати и бела техника од специјализираните продавници како што се My Air, Мег Системи, Идрис Компани, Sollars Installers Team, Vision Center Gostivar, Alfa World, и многу други.Огласување на бела техника на Пазар3.мк


Заработете дополнителни пари со продажба на бела техника и апарати за домаќинство кои веќе не ги користите. Купувајте по најповолни цени брзо и едноставно со прегледување на огласите за бела техника и апарати за домаќинство на Пазар3.мк.


Доколку пак сте фирма која се занимава со продажба на бела техника и апарати за домаќинство, искористете ја големата посетеност на Пазар3.мк и зголемете ја продажбата на бела техника преку огласување на производите на Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации