Огласи за агенти за продажба

Уживате во продажбата и комуникацијата со луѓе? Погледнете ги сите огласи во оваа категорија, каде постојано се огласуваат слободни работни места за продажни агенти, агенти за недвижности, брокери и сл.

Погледнете ги најновите понуди за работа во категоријата продажба / агенти за продажба на Pazar3.mk


Барате работа, а сакате продажба? Барате работник за директна или телефонска продажба? Регистрирајте оглас за работа, или погледнете ги тековните огласи на Пазар3.мк и најдете работа или работник веднаш!Продажбата е една од најважните функции во бизнисот за негова успешна работа. Поради тоа е важно да се регрутира квалитетен продажен персонал. Оние лица кои се занимаваат со продажба, и имаат искуство во продажбата може да регистрираат оглас, или да ги погледнат постоечките огласи за работа, па да аплицираат на работното место за која ги исполнуваат бараните критериуми за работа.


На Пазар3 се огласуваат отворени работни позиции за: референт за продажба, комерцијалисти, агент за недвижности, продавач / продавачка, брокер за недвижности, и други огласи за вработување на лица за продажба.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации