Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за агенти за продажба

Уживате во продажбата и комуникацијата со луѓе? Погледнете ги сите огласи во оваа категорија, каде постојано се огласуваат слободни работни места за продажни агенти, агенти за недвижности, брокери и сл.

18 апр. 17:34 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nudime 20.000eu na agent za prodazba na fabrika

Број на соби: > 10
Површина: 150
13 мар. 19:55 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Центар

Call center

04 фев. 01:56 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Бутел

Baram rabota

21 дек. 05:04 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Бутел

Baram rabota

29 ноем. 15:48 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Центар

Call center

29 ноем. 04:46 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Центар

Call center

30 000 МКД

25 септ. 12:59 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodazni agenti vo Skopje

23 мај 19:37 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara lice za prodazba na casovnici

09 фев. 21:05 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Бутел

Komercjalist

07 јан. 02:19 Агенти за продажба  ·  Скопjе  ·  Бутел

Part taim çalışma

Погледнете ги најновите понуди за работа во категоријата продажба / агенти за продажба на Pazar3.mk


Барате работа, а сакате продажба? Барате работник за директна или телефонска продажба? Регистрирајте оглас за работа, или погледнете ги тековните огласи на Пазар3.мк и најдете работа или работник веднаш!Продажбата е една од најважните функции во бизнисот за негова успешна работа. Поради тоа е важно да се регрутира квалитетен продажен персонал. Оние лица кои се занимаваат со продажба, и имаат искуство во продажбата може да регистрираат оглас, или да ги погледнат постоечките огласи за работа, па да аплицираат на работното место за која ги исполнуваат бараните критериуми за работа.


На Пазар3 се огласуваат отворени работни позиции за: референт за продажба, комерцијалисти, агент за недвижности, продавач / продавачка, брокер за недвижности, и други огласи за вработување на лица за продажба.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации