Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:16 Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Plac so kuka ko Dolni Balvan

Број на соби: 3
Вчера 05:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Luksuzna Vila so Bazen Kozjak

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 окт. 10:20 Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Se prodava kuka so dvorno mesto

Број на соби: 3
23 окт. 11:19 Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Energetski nezavisna kuka so pogled na Osogovo i Plackovica

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
20 окт. 18:14 Плацови/Ниви и фарми , Штип , Карбинци

prodavam niva

22 авг. 09:47 Плацови/Ниви и фарми , Штип , Карбинци

Niva vo Dolni Balvan

90 000 ЕУР

01 авг. 21:49 Друго , Штип , Карбинци

karbinci

1 500 ЕУР

23 јул. 14:59 Плацови/Ниви и фарми , Штип , Карбинци

Niva

13 мај 00:32 Мобилни телефони , Штип , Карбинци

Samsung Galaxy A13 64gb

8 000 МКД

01 апр. 21:13 Плацови/Ниви и фарми , Штип , Карбинци

Se prodavaat nivi

16 јан. 08:05 Автомобили , Штип , Карбинци

Fiat brava 800e

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
02 јул. 12:15 Куќи/Вили , Штип , Карбинци

Kuka vo selo Tarinci

Број на соби: 3
Површина: 80
05 фев. 13:54 Автомобили , Штип , Карбинци

Bmw 320d dizel 2002

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:30 Автомобили , Штип , Карбинци

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 02:35 Автомобили , Штип , Карбинци

Golf 4

23 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 02:31 Автомобили , Штип , Карбинци

Golf 4

22 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 20:03 Земјоделски животни , Штип , Карбинци

Konj

550 ЕУР

03 авг. 09:47 Земјоделски животни , Штип , Карбинци

Konj

550 ЕУР

02 авг. 21:40 Земјоделски животни , Штип , Карбинци

Se prodavam konj

550 ЕУР

02 авг. 21:40 Земјоделски животни , Штип , Карбинци

Se prodavam konj

550 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации