Македонски | Shqip | English |

Kuka | Свети Николе

07 јун. 12:57 ,

prodavam seat ibiza 2003 god

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 21:06 ,

Samostojna kuka 120m2

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 120
30 дек. 19:35 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
10 окт. 09:18 ,

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
17 мај 13:16 ,

Kuka vo selo Erdzelija

15 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 мар. 11:50 ,

Kuka 80m2 vo Sveti Nikole

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
14 фев. 09:11 ,

Zastava 128 odlicna

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
16 јан. 18:15 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 4
07 септ. 22:44 ,

Kuka od 200m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
Површина: 200
06 јул. 10:12 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
17 фев. 17:38 ,

VW Golf 3 1.9 TDI 90KS

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 18:10 ,

Kuka stara ili mesto od 50m2 vo Centar

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
26 авг. 15:30 ,

Kuka 150m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
Површина: 150
21 мај 16:17 ,

VW Tiguan -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 јул. 14:16 ,

Stara kuka od 107m2 vo Sveti Nikole

18 000 ЕУР

Број на соби: 3

Слични пребарувања

Kuka kuka Kuka Kuka kuka Kuka Kuka Kuka kuka Kuka

Кон почеток