Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Fiat | Cinquecento

23 јул. 22:43 Претпријатие , ,

FIAT CINQUECENTO REGISTRIRANO SO NOVI GUMI

710 ЕУР

Година: 1997
Километража: 75 000 - 79 999
12 мај 17:23 ,

Fiat Cinquecento

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 јан. 16:19 , ,

Fiat Cinquecento -97

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
23 дек. 21:07 ,

Fiat Cinquecento -95

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
22 ноем. 10:20 Претпријатие , ,

FIAT Cinquecento LANCIA Y PLINSKI URED/REGISTRIRA

690 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 13:46 ,

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 08:47 ,

Fiat Cinquecento 1995

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 септ. 03:19 , ,

Fiat Cinquecento

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
22 јун. 11:08 , ,

FIAT CINQUECENTO

40 000 МКД Намалена цена

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
24 апр. 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 19:22 , ,

FIAT CINQUECENTO

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
27 дек. 11:07 ,

Fiat Cinquecento Odlicno

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
15 ноем. 14:40 Претпријатие , ,

FIAT CINQUECENTO REGISTRIRANO PLIN ATEST NOVI GUMI

690 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 21:32 , ,

FIAT CIKVECENTO

36 000 МКД

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
26 авг. 12:46 , ,

Fiat Cinquencento

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 21:33 ,

Fiat Cinquecento

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
09 фев. 16:53 , ,

Fiat Cinquecento

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 12:04 , ,

FIAT CINQUECENTO

50 000 МКД

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 13:27 , ,

FIAT CINQUECENTO

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
10 ноем. 15:17 , ,

Fiat Cinquecento

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 14:51 ,

Fiat Cinquecento

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
12 јул. 14:20 , ,

FIAT CINQUECENTO

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
12 апр. 09:59 Претпријатие , ,

FIAT CINQUECENTO REGISTRIRANO EVTINO I DOBRO

727 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 12:09 Претпријатие , ,

FIAT CINQUECENTO -96 PLIN REGISTRIRANO EVTINO

777 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 17:37 , ,

Fiat Cinquecento

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
03 јан. 10:24 , ,

FIAT CINQUECENTO 900 KUBIKA REGISTRIRANA

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
09 дек. 18:44 , ,

Fiat Cinquecento -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 18:36 , ,

Fiat Cinquecento -96 itno

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 10:58 Претпријатие , ,

FIAT CINQUECENTO REG -95 REGISTRIRANO EKONOMICNO

777 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:11 , ,

Fiat Cinquecento -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 01:02 , ,

Fiat Cinquecento -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
22 јан. 12:28 , ,

Fiat Cinquecento -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
16 дек. 18:04 , ,

Fiat Cinquecento -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 11:34 , ,

Fiat Cinquecento -96

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
01 јун. 14:50 , ,

Fiat Cinquecento -96

2 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 09:57 ,

FIAT CINQUECENTO -95 vo odlicna sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток