Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Honda | CRX

19 септ. 14:11 , ,

Honda CRX

50 000 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
16 авг. 16:14 , ,

HONDA CRX -95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
13 фев. 13:34 , ,

Honda Del Sol CRX 1.6 125hp -97

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток