Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Honda mk | Продажба на половни автомобили од моделите како honda civic, honda jazz, honda crv, honda s2000 и други модели

Accord , 111
Aerodeck , 2
CR-V , 75
CR-Z , 1
CRX , 2
Civic , 278
FR-V , 13
HR-V , 6
Insight , 3
Integra , 1
Jazz , 50
Legend , 9
Odyssey , 3
Prelude , 5
S2000 , 2
Shuttle , 1

Honda mk | Пронајдете ги најдобрите огласи за honda civic mk возила во Македонија на Пазар3. Ние Ви нудиме огласи за нови и користени honda prelude и honda civic type r возила по најприфатливи цени. Купете го Вашето совршено возило денес и уживајте во безбедноста и комфорот на патот.
Платформата на Пазар3 Ви обезбедува огласи од нови и половни возила од марката Хонда кои котираат високо на пазарот на квалитет според цена и удобност. Реткост е да имате толку економична, комфорна и убава кола за таа цена која се нуди моментално на нашиот сајт. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

14 фев. 07:43
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CIVIC 1.5 VTEC TURBO 182KS SPORT PLUS 33.000KM!!

26 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Онлајн
09 фев. 18:45
Линк
Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V 2.2 4x4

64 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 19:08
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 07:44 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC,FULL,KAMERA,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:54 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda civic 2.2 i cdti 2007 god reg so full oprema CH

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:10 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:24 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Accord 2.2 ctdi 140 KS 2008god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 22:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Крива Паланка

HONDA CIVIC 2.2i-CDTI 140KS 6BRZINI PANORAMA NAVI MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 19:08
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Карпош

ИТНО Се продава Honda Accord 2.2 i-CTDi Executive

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:08 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 14:38 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 13:22 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 08:22 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civic 1.4 benzin/plin

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6d 120ks 2013g Pro avto market

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 07:43 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA CIVIC 1.5 VTEC TURBO 182KS SPORT PLUS 33.000KM!!

26 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Онлајн
13 фев. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Охрид

HONDA CIVIC 2.2D 140 KS TYPE-R UNILAT NOV UVOZ - 07.MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 18:45 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V 2.2 4x4

64 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 07:57 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.4VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 10:39 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

Honda CR-V dizel 2007

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 14:10 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA CIVIC TYPE R

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 фев. 17:01 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Карпош

HONDA CRV 4X4

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
28 јан. 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2008 Sport Edition 175000 KM ��������

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 12:33 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Пробиштип

HONDA CRV

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 12:30 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
16 јан. 21:40 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  FR-V  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HONDA FR-V 2.0 CDTI 08 GOD FUL OPREMA NOV UVOZ KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 22:52 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Honda Civic 2.2CTDI 140ks Uvoz Germanija 2007 Extra

5 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 15:07 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Центар

HONDA CR-V 4x4 Diplomatsko vozilo

18 500 ЕУР

08 јан. 14:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Струмица

HONDA CIVIC

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 дек. 13:42 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Куманово

HONDA CR-V 2.2 CTDI 140KS

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 13:56 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 CDTI 2004 MOZE ZAMENA ILI NA RATI

4 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 10:36 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Куманово

Se prodava Honda Civic 2.2

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 09:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Карпош

Honda Civik

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
05 дек. 09:13 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

Honda Accord 2005 2.0 benzin vo odlicna sostojba

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 13:51 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda Accord Casovnik Limited Edition

450 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
27 ноем. 01:20 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Сарај

honda civic

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 17:16 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 2.2 CDTI 2009 Sport Edition ������������

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 10:51 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Honda JAZZ 1.2 VTEC ekonom TOP SOSTOJBA

5 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 09:37 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Countryman 1.6D/ 2015 god/144000km!!!

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
19 ноем. 05:09 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Битола

Honda Crv 2010god

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
17 ноем. 00:02 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Охрид

Honda Accord - 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 21:40 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda civic

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:17 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Битола

Se prodava Honda Civic 2011 Ivtec neuvezuvan

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 12:00 Автомобили  ·  Honda  ·  CRX  ·  Скопjе  ·  Илинден

Honda crx 1.6 16v registirana perfektno socuvana

3 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 19:46 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Тетово

Honda Civic 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 14:52 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Велес

HONDA JAZZ 1.2 - 2006 GOD

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 14:04 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Велес

Honda Civic 1.8 i-vtec uvoz Swiss

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 18:21 Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hondata jazz 1.4

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 окт. 20:29 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Кочани  ·  Зрновци

Honda Civic 2.2 Dizel

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 20:29 Автомобили  ·  Honda  ·  HR-V  ·  Битола

Se prodava Honda hrv

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
06 окт. 19:13 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Тетово

Honda

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 18:22 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Honda Civic 1.8 I-VTEC Avtomatik F1 Executive Sport Edition

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 20:38 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Битола

Honda Civic Hibrid

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999

Honda автомобили на Пазар3


Honda mk | Во пресрет на Вашите потреби за купување и продажба на Honda возила, Pazar3 Ви ја овозможува најдобрата онлајн платформа во Македонија. Огромен избор на модели, вклучувајќи ги Honda Civic, Honda Jazz, Honda CRV и многу други, чекаат да бидат пребарани. Дали сте во потрага по економичен Honda Civic 2006 или стилски Honda S2000, на Pazar3 имаме решение за Вашите потреби.
Споредете различни понуди и пронајдете ги најдобрите цени за Вашиот Honda модел. Нашиот напреден систем за пребарување Ви овозможува брзо и лесно да го лоцирате Вашиот омилен автомобил. Поставувајте огласи и привлечете потенцијални купувачи, правејќи го процесот на продажба уште поедноставен.
Секогаш сте сонувале за Honda Civic Type R? На Pazar3, сонувањето станува реалност. Откријте ги најновите модели и прекрасните понуди за Honda возилата. Ние Ви обезбедуваме сигурно и лесно искуство за купување и продажба, со врвен сајт и голема заедница на задоволни корисници.
Познати клучни зборови за оваа категорија т.е возила на Хонда се: honda pazar3, honda civic pazar3, honda jazz, honda crv.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации