Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 19:54
Линк
, ,

Opel Astra 1.7 Isuzu Motor

950 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 01:45
Линк
, ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 17:02 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTi 110KS -15

7 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
13 апр. 19:54 , ,

Opel Astra 1.7 Isuzu Motor

950 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 10:55 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
12 апр. 01:45 , ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 19:49 , ,

Opel Astra 2002

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 20:02 , ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 21:02 , ,

Prodavam Opel Astra G ISUZU

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 20:42
Линк
Претпријатие , ,

Astra 1.7cdti 81kw 110ks Cossmo Facelift

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 20:23 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 92kw cosmo paket 2010

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 20:50 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 74kw 2005

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 20:39 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti 59kw 2005

3 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 09:08 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6i 2009

4 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 09:05 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6CDTI

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 10:29 Претпријатие , ,

Opel Astra k 1.6 cdti 81kw led aktiv perfektna

10 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 21:02 , ,

Opel Astra 1.7 G dti

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 18:26 Претпријатие , ,

Opel astra 1.7cdti COSMO navi, koza - 2012g

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 02:00 , ,

Astra CDTI 2.0 Automatic

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 22:00 , ,

Opel astra 1.4 atestplin 2008g.facelift euro4

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 окт. 19:56 , ,

Opel Astra J ecoflex

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 10:35 Претпријатие , ,

Opel Astra Automatic 1.4 rent a car

60 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
18 авг. 14:35 , ,

Opel Astra 1.7 cdti -04 ekstra

2 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 17:11 , ,

Opel Astra 1.7cdti 125hp

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 14:02 , ,

Opel Astra 1.7cdti 125hp cosmo

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 00:51 , ,

Opel Astra

350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
22 јул. 09:15 , ,

Opel Astra 1,7 CDTI

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 15:12 , ,

Opel Astra G 1.6 plin -00

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 00:00 , ,

Opel Astra

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
20 фев. 16:49 , ,

Opel Astra H 1.9 cdti 120 hp -04

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 09:13 , ,

Opel Astra

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 03:36 , ,

Opel Astra 1.7 cdti ocuvana kako od fabrika -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 19:41 , ,

Opel Astra -92

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 13:25 , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 ноем. 14:25 , ,

Opel Astra 1.7 cdti 110ks ecoflex -10

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
30 окт. 17:46 , ,

Opel Astra GTC

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 21:04 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.9CDTI 150KS FULL COSMO SPORT

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 08:50 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66 KW 90 KS -08

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 21:12 , ,

Opel Astra g 1.6

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
29 јул. 11:02 , ,

OPEL ASTRA SEDAN 1.6 CDTI

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
17 јул. 18:22 , ,

OPEL ASTRA 1.9CDTI 150KS FULL OPREMA OPC-LINE

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 12:01 , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL OPREMA UVOZ OD GERMANIA

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 21:20 , ,

Opel Astra 1.7 DTI SO FUL OPREMA

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 16:08 , ,

OPEL ASTRA SEDAN 1.6 CDTI

11 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации