Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 215
Golf Plus , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:15 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi benzin 63kw 86ks 2013

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 07:52 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 2009

7 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 16:34 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 105ks euro 5 2011 full oprema

6 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 08:13 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 08:07 , ,

VW Golf 7 2015

10 750 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
30 апр. 06:41 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 17:02 , ,

VW Golf 7 cup line 2015 park pilot blind sensor

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 00:39 , ,

GOLF-IV 1.9TDI ODLICNO SOSTOJBA

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 08:57 , ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 мар. 00:59 , ,

Golf 7

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 18:52 , ,

Се продава Голф 4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 00:16 , ,

Golf 7 ALLSTAR OPREMA 2016 2.O DSG

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 10:28 , ,

VW Golf 7 Redizanj

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
01 фев. 15:42 , ,

VW Golf 4 tdi 1.9 so ful oprema klima ne e oduvoz

2 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 21:37 , ,

Golf 6 fabrika

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 22:16 , ,

VW Golf 5 GTI TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:38 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 101KS PD MOTOR -01 REG 10 2021 FULL

2 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
07 дек. 20:37 , ,

Се продава Голф 5

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 16:18 Претпријатие , ,

VW GOLF 7 1.6TDI -15 EXTRA MOZNA ZAMENA

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 15:31 , ,

VOLKSWAGEN GOLF 1.6TDI HIGHLINE 2010G

7 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 07:02 , ,

Golf 7 1.6 TDI

12 000 МКД

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
16 окт. 13:04 , ,

VW Golf 5 -05

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 21:30 , ,

Se Prodava GOLF 5 ITNO!!! 1.9

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
05 окт. 23:12 , ,

Голф 3 -1.9 и Пежо 306-1.9

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 09:07 , ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI DSG

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 00:33 , ,

Golf 4 2001 (1.4) Benzin-Plin

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 15:19 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin trendline -06

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 авг. 16:53 , ,

VW Golf 7 TDI

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 35 000 - 39 999
04 авг. 15:11 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 18:14 , ,

Prodavam Golf 3 TD

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 13:56 , ,

VW GOLF 6 NEUVEZUVAN 2012G

8 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
09 јул. 00:20 , ,

Se prodava Golf 1 1.6 D

950 ЕУР

Година: 1984
Километража: 300 000 - 349 999
28 јун. 14:29 , ,

Se prodava Golf 7 Highline 1.6 TDI

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
26 јун. 17:05 , ,

Golf 5 TDI 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:50 , ,

Whatsap & Viber

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 апр. 19:21 , ,

VW Golf V Plus 1.9 TDI Perfekten

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 11:14 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 96kw 131ks

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 19:51 , ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGH LINE

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
23 јан. 13:26 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 116 KS

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 23:34 , ,

VW Golf 6 1.6 75 kw 101 hp benzin plin -10

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 12:18 , ,

VW Golf 7 1.6 tdi

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации